Programma

24 juni - Circus

Serini – Op hete kolen

Zaterdag 24 juni | 17.00 uur, 19.30 & 20.30 uur | Graasweide

Met de dringende klimaatcrisis in het achterhoofd produceert de kersverse artiestengroep Serini de voorstelling ‘Op hete kolen.’

In deze multidisciplinaire productie word je door middel van dans-, circus- en bewegingstheater meegevoerd langs symbolische verbeeldingen van het klimaatprobleem. Ben jij er ook klaar voor je te laten inspireren tot een groenere wereld? Laat je dan ongedwongen motiveren tot verandering, en kom langs bij deze show! 

logo 23 - 24 - 25 juni 2023

Simmerdeis is hét culturele festival van Smallingerland. Simmerdeis wordt sinds 2007 georganiseerd en er werken naast ons vaste team ruim 100 vrijwilligers mee. Drie dagen lang staat Smallingerland in het teken van theater, muziek en bijzondere ontmoetingen.

Circusacts, bijzondere toneelvoorstellingen, experimenteel theater, straattheater en kindervoorstellingen. Niets is te gek op het Simmerdeis. Wat helemaal leuk is: veel voorstellingen en alle muziekacts op het hoofdpodium op het Slingepark zijn gratis.

koop tickets